reklama

Motostrony to nowy serwis, który powstał z myślą o osobach zainteresowanych szeroko pojmowaną motoryzacją, ale nie mających czasu lub ochoty, by regularnie przeglądać dziesiątki  internetowych portali i serwisów. Wszystko, co w tej dziedzinie najważniejsze, najciekawsze, najbardziej aktualne, można znaleźć właśnie tu – na motostrony.pl. Wraz z krótkim wprowadzeniem i odnośnikami do materiałów źródłowych w postaci linków do miejsc, w których zostały one opublikowane. Nasz serwis umożliwia zatem stałe, bez konieczności kłopotliwego i czasochłonnego surfowania po sieci, śledzenie wydarzeń i szybką, kompleksową orientację w tym, co dzieje się w motoryzacji i polskim „motointernecie”.
Zamieszczamy również wybrane materiały prasowe nadsyłane przez firmy, związane z motobranżą.
Motostrony.pl to jedyne miejsce, w którym każdy chętny będzie mógł się z nimi zapoznać w całości lub w dużych fragmentach, wraz z bogatym serwisem zdjęciowym.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy reklamowej z naszym serwisem. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Zarówno co do formy, jak i zakresu takich działań. Ceny do indywidualnego uzgodnienia.